-12%

Click Безжичен маус M-L2-W Wireless

  • Безжичен маус
  • Боја: сина
  • Резолуција:  800-1200-1600 DPI
  • USB порта: Windows 7/8/10505.00 ден 445.00 ден

Спореди

Опис

  • Безжичен маус
  • Боја: сина
  • Резолуција:  800-1200-1600 DPI
  • USB порта: Windows 7/8/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.