-12%

Click Безжичен маус M-L0-W Wireless

  • Безжичен маус: 2.4GHz
  • Боја : црна
  • Резолуција: 1200 DPI
  • Димензии: 110.1 x 64 x 36.3 mm356.00 ден 315.00 ден

Спореди

Опис

  • Безжичен маус: 2.4GHz
  • Боја : црна
  • Резолуција: 1200 DPI
  • USB порта: Windows 7/8/10
  • Димензии: 110.1 x 64 x 36.3 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.