-12%

CLATRONIC Заварувач на фолија FS 3261

– Електронски апарат за запечатување на кеси
– Лесна за употреба
– Вклучува и ролна од 3 м.
– Јака пумпа за екстракција


Достапност:

Нема на залиха

2,270.00 ден 1,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Електронски апарат за запечатување на кеси
 • Лесна за употреба
 • Вклучува и ролна од 3 м.
 • Јака пумпа за екстракција
 • Прозорче за надгледување на кертриџот со кесите
 • Напојување: 230 V / 50 Hz
 • Сила :100 W
 • Боја Бела
 • Димензии 12.5 x 33 x 8 cm;
 • Тежина 1.49 кг.
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.