-12%

CLATRONIC Тостер ST/WA 3490

 • Боја : црна
 • Моќност на грејачот: 650 W
 • Не лепливи и менливи плочи
 • Две контролни лампи2,300.00 ден 2,025.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на грејачот: 650 W
 • Тостер со 3 различни плочи
 • Тостер за сендвичи,тостер за колачи и контакт грил три во едно
 • Не лепливи и менливи плочи
 • Две контролни лампи
 • Безбедносен систем
 • Рачка заштитена од топлина
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.