-12%

CLATRONIC Шејкер BM 3472

– 2 во 1 – Миксер за пијалаци и запенувач
– Прекрасен хромиран дизајн
– Идеален за подготовка на овошни и фитнес пијалаци, милк шејкови, фрапе, коктели, салса сосови, бебешка храна
– Моќен мотор од 65 W


Достапност:

Нема на залиха

2,050.00 ден 1,799.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • 2 во 1 – Миксер за пијалаци и запенувач
  • Прекрасен хромиран дизајн
  • Идеален за подготовка на овошни и фитнес пијалаци, милк шејкови, фрапе, коктели, салса сосови, бебешка храна
  • Моќен мотор од 65 W
  • 2 брзини
  • Челична чашка со капацитет до 650 ml
  • Гумени ногарки за повеќе стабилност
  • Напон: 230 V, 50 Hz
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.