-12%

CLATRONIC Кујнска вага KW 3366

 • Боја : црна
 • Мери тежина до 5 кг
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Функција – Tara865.00 ден 760.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Екстра-рамнa дигитална вага за кујна
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Лесно чистење
 • Тежина од 1 грам до 5 кг;
 • Прилагодливи мерни единици во g, kg и lb
 • Автоматско исклучување
 • Копче за вклучување / исклучување
 • Функција – Tara
 • Работи со батерии : 2 x AAA (батерии не се влучени)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.