-12%

CLATRONIC Фен HTD 3315

 • Боја: бела
 • Заштита од прегрејување
 • Дифузер и насочувач
 • Приклучна сила : 2000 WДостапност:

Нема на залиха

1,400.00 ден 1,230.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : бела
 • Фен за во бања
 • Избор на 3 температури и 2 брзини
 • Ладен воздух
 • Дифузер и насочувач
 • Држач за на зид
 • Многу долг спирален кабел
 • Заштита од прегревање
 • Јачина: 2000W
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.