-12%

CLATRONIC Фен HTD 3012

 • Боја : бела
 • Избор на 3 температури
 • Cool Shot копче
 • Приклучна сила: 2100W1,130.00 ден 990.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : бела
 • Фен со ionik функција
 • Избор на 3 температури
 • Приклучна сила: 2100W
 • Двостепен  бирање на температурата
 • Cool Shot копче
 • Професионален дифузер за коса (зголемување на волуменот на  косата)
 • Обложен е со гумен слој , кој спречува лизгање дури и кога се држи со влажна рака
 • Мека рачка
 • Заштита од прегрејување
 • Држач за на зид
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.