-12%

CLATRONIC Електрични витлери LW 3371

 • 24 парчиња
 • 3 различни големини
 • Напојување: 230 V
 • Заштита од прегрејување2,140.00 ден 1,880.00 ден

Спореди

Опис

 • 24 парчиња
 • 3 различни големини
  -8 x мали
  -8 x средни
  -8 x големи
 • Електронска контрола на температурата
 • Брзо загревање
 • Заштита од прегрејување
 • LED  индикатор
 • Напојување: 230 V
 • Потрошувачка на енергија: 400W
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.