-12%

CLATRONIC Апарат за сладолед ICM 3225

 • Време на подготовка 20-40 минути
 • Двоен зид на апаратот со пакет за замрзнување
 • Тивок при работа
 • Лесен за чистење

 


2,170.00 ден 1,910.00 ден

Спореди

Опис

 • Погоден за изработка на шербет, сладолед и замрзнат јогурт
 • Максимална количина на мраз приближно 1,0 кг
 • Време на подготовка 20-40 минути
 • Тајмер
 • Двоен зид на апаратот со пакет за замрзнување
 • Тивок при работа
 • Лесен за чистење
 • Напојување: 230 V, 50 Hz, 15 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.