-12%

Carrier Климатизери iPlus 42QHC009DS

 • Екстремно тивок и штедлив клима уред
 • Енергетска класа на ладење и греење:А / А
 • Wi-Fi можност за управување
 • Капацитет-ладење/греење (kW):2,7(0,5 ÷ 3,5)/2,9(0,6 ÷ 3,8)

35,800.00 ден 31,500.00 ден

Спореди

Опис

 • QHC модел
 • Екстремно тивок и штедлив клима уред
 • Енергетска класа на ладење и греење:А / А
 • Најнова TWIN ROTTARY компресорска технологија (42QHC018DS / 024DS)
 • Wi-Fi можност за управување (со доплата)
 • Cold catalyst филтер и јонизатор
 • Опсег на работа: од 15 до 46 °C / од -15 до -24 °C
 • Капацитет-ладење/греење (kW):2,7 (0,5 ÷ 3,5) / 2,9 (0,6 ÷ 3,8)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.