-14%

CANDY Вградна плотна PV 640SN

 • 4 плински полиња
 • Приклучна сила : 8,5 kW
 • Електрично палење со копче
 • Сигурносен вентил16,280.00 ден 13,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Калена плоча
 • Брусени ивици без рам
 • 4плински полиња од кои : 2 брзи пламеници и 2 средно брзи пламеници
 • Електрично палење со копче
 • Сигурносен вентил за прекин на доводот на плин во случај на гасење на пламенот
 • Површина лесна за чистење
 • Вкупна сила на пламениците 8,5 kw
 • Димензии на апаратот (ДxШxВ):510х595x50mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.