-22%

CANDY Вградна плотна PL 22/2AS X

 • 2 електрични плочи
 • 2 пламеника
 • Палење со една рака
 • Приклучна сила: 3,5 kW

8,999.00 ден 6,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • 1 брз пламеник
 • 1 средно брз пламеник
 • 2 електрични плочи од  1,5 кв и 2 кв
 • Материјал на плоча- инокс
 • Палење со една рака
 • Челични носачи на садовите
 • Термоелектричен осигурувач кој го спречува истекувањето на гасовите
 • Приклучна сила: 3,5 kW
 • Сила на гасот 4,75 кв
 • Димензии:ш/д  /585/500 mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.