-15%

CANDY Вградна плотна CH 64C/2

 • Дигитални контролни типки
 • Четири површини за кување
 • Сигурносно заклучување за деца
 • Приклучна сила : 5,3 kW

11,799.00 ден 9,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Дигитални “soft touch “контролни типки
 • Четири површини за кување:
  1x210mm-2,3kw
  -2x155mm-1,2kw;
  -1x190mm-1,8 kw  ;
 • Четири светлосни индикатори за преостанатата топлина
 • Сигурносно заклучување за деца
 • Површина лесна за чистење
 • Димензии на апаратот ( DxSxV) : 510mm x 595mm x 50mm
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.