-17%

CANDY Вградна плотна CDH 30

 • 2 грејни зони
 • Дигитален дисплеј
 • Сигурносен клуч за деца
 • Сила 3 kw

12,280.00 ден 10,199.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка вградна плоча со сензор, 30 см
 • Без инокс рам
 • 2 грејни зони
 • Вкупна сила од 3kw (14,5 см /1200W 18,5 см/1800W)
 • Управување на допир
 • Сила со 9 степени на регулација
 • Автоматско исклучување
 • Заклучување за деца
 • Димензии : 510×288 (mm)
 • Тежина : 4 кг
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.