-12%

CANDY Вградна фурна FPE 602A/6W

 • 7 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Аналоген програмски саат
 • Приклучна сила: 2,1 kW

11,360.00 ден 9,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна фурна
 • Боја бела
 • 7 Функции
 • Аналоген програмски саат со звучен сигнал
 • Функции : вентилатор, грил, класично печење и комбинација на две полици
 • Врата со двослојно топлинско рефлектирачко стакло
 • Една тепсија за печење
 • Две решетки
 • Сигурносни држачи на решетките
 • Внатрешност изработена од високо квалитетен емајл класа А
 • Запремнина 65 л
 • Највисока температура 245 C степени
 • Вкупна приклучна сила 2,1 kw
 • Димензии (ВхШхД): 580х595х530 мм
 • Димензии за вградување (ВхШхД): 580х595х545 мм
 • Енергетска класа А
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.