-12%

CANDY Машина за садови CDP 4609

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 9
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 5
Достапност:

Нема на залиха

18,150.00 ден 15,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Капацитет:9 сета
 • Електронско управување
 • 5 програми
 • 4 температури
 • Енергетска класа А АА
 • Super ECO програм -25% енергија
 • All in 1
 • Брз 24min програм
 • Одложен старт 9 часа
 • Систем против излевање на вода Waterblock
 • Индикатори за сјај и сол
 • Годишна потрошувачка на вода: 3400L
 • Годишна потрошувачка на енергија 222kW
 • Ниво на бучава:54dB
 • Димензии:85x48x60cm
 • Бoja бела
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.