-12%

CANDY Машина за садови CDP 1L39X

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 13
 • Број на температури: 5
 • Број на програми : 6

22,020.00 ден 19,380.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Капацитет: 13 сета
 • 6 програми
 • 5 температури
 • Бoja силвер
 • Енергетска класа А
 • Енергетска класа на сушење А
 • Одложен старт
 • Ниво на бучава:54dB
 • LED копчиња
 • Брз 29min програм
 • Димензии: 85x60x60 cm
 • Индикатори за сјај и сол
 • Годишна потрошувачка на енергија 295  kW
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.