-12%

CANDY Машина за садови CDP 1L39W

 • Енергетска класа А
 • Број на комплети : 13
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 5

19,550.00 ден 17,200.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Капацитет: 13 сета
 • Електронско управување
 • 5 програми, програма за чистење на машината на 70ºC
 • 4 температури,од 45 ºC- 75 ºC
 • Одложен старт за 3,6,9 часа
 • Индикатори за сјај и сол
 • Потрошувачка на вода: 3120L годишно
 • Потрошувачка на енергија 295kW годишно
 • Ниво на бучава: 54dB
 • Енергетска класа А / А / А
 • Димензии: 60x85x60cm
 • Бoja бела
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.