-17%

CANDY Фрижидер за вино CWC 150 EU

– Капацитет од 0.75l (вински шишиња): 41
– Енергетска класа (2010/30/EC): B
– Број на температурни зони: 1
– Материјал на полиците: Хром


Достапност:

Нема на залиха

15,120.00 ден 12,499.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Капацитет од 0.75l (вински шишиња): 41
 • Енергетска класа (2010/30/EC): B
 • Број на температурни зони: 1
 • Материјал на полиците: Хром
 • Механичка регулација
 • Број на полици: 6 + 1 wine rack
 • Осветлување: LED
 • Стакло: Анти UV
 • Климатска класа ST
 • Потрошувачка на ел. енергија (kWh/ден): 0,539
 • Бука (dB(A): 39
 • Напон (V): 220-240
 • Висина (mm): 845
 • Ширина (mm): 490
 • Длабина (mm): 535
 • Нето тежина (kg): 28
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.