-12%

CANDY Аспиратор CBT 625/1X

 • Влечна сила 450 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 2 брзини
 • Боја : инокс

6,550.00 ден 5,770.00 ден

Спореди

Опис

 • Вграден на извлекување
 • Боја: Инокс
 • Се извлекува со лизгачки систем
 • Енергетска класа: Е
 • 2 брзини
 • Ширина : 60 см
 • 1 мотор -160w
 •  халогено осветлување
 • Влечна сила 450 m3/ h
 • Бучност: 56-66 dB
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.