-12%

CANDY Аспиратор CBT 6240N

 • Влечна сила 450 m3/ h
 • Ширина : 60 см
 • Копче со 3 брзини
 • Боја : црна

6,550.00 ден 5,770.00 ден

Спореди

Опис

 • Вграден на извлекување- црна боја
 • Се извлекува со лизгачки систем
 • 3 брзини
 • Ширина : 60 см
 • 1 мотор -150w
 • Две халогени ламби 2*28 W
 • 2 алуминиумски филтери
 • Можност за филтер со активен јаглен(АCM62)
 • Влечна сила 450 m3/ h
 • Бучност: 51-64 dB
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.