-21%

BYJ Мултифункционален камион

-Димензии: 25 х 11.8 х 16.3 см
-Ефекти: Звучни и светлосни
-Возраст: 3+ години


1,030.00 ден 810.00 ден

Спореди

Опис

  • Мултифункционален камион на составување.
  • Димензии: 25 х 11.8 х 16.3 см
  • Ефекти: Звучни и светлосни

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.