-22%

BYJ Kипер со дигалка

-Возраст: 3+ години1,040.00 ден 810.00 ден

Спореди

Опис

  • Кипер со дигалка со светло и звук.
  • Големина на кипер: 22,5 х 12,5 х 10,3 см
  • Големина на дигалка: 16,8 х 23,5 х 25,5 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.