-23%

BYJ Брза помош

-Специјализирано возило за Брза помош со звук и светло.
-Возраст: 3+ години


520.00 ден 400.00 ден

Спореди

Опис

  • Специјализирано возило за Брза помош со звук и светло.
  • Размер: 1:20

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.