-21%

BYJ Багер со светло и звук

-Багер со светлосни и звучни ефекти.
-Големина 41 см.


1,030.00 ден 810.00 ден

Спореди

Опис

  • Багер со светлосни и звучни ефекти.
  • Големина 41 см.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.