-21%

BYJ Авион

-Авион со светлечки и музички ефекти.
-Возраст: 3+ години


560.00 ден 440.00 ден

Спореди

Опис

  • Авион со светлечки и музички ефекти.
  • Размер: 1:200

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.