-12%

BRAUN Парна станица IS 1013 GR

– FreeGlide 3D Technology за пеглање наназад преку секакви пречки
– Eco сетинг за заштеда: 40%
– Термостат
– Вертикална пареа


7,650.00 ден 6,730.00 ден

Спореди

Опис

 • FreeGlide 3D Technology за пеглање наназад преку секакви пречки
 • Eco сетинг за заштеда: 40%
 • Термостат
 • Вертикална пареа
 • Тивка технологија
 • Easy lock систем за заклучување
 • DoubleSteam технологија
 • Брзо загревање до 2 min
 • Дигитален систем против капење
 • Испуштање на пареа: 350 g/min
 • Боја: Тиркизна
 • Притисок: 6 bar
 • Волтажа: 2200
 • Капацитет на садот за вода: 1.5 L
 • SuperCeramic подлога за пеглање
 • Должина на кабел 1.5 m
 • Auto off

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.