-15%

BOSCH Вградни плотни PKE 645D17E

 • Заклучување за заштита од деца
 • Приклучна сила : 6,6 kW
 • Дигитален дисплеј
 • 4 HighSpeed полиња за готвење17,050.00 ден 14,490.00 ден

Спореди

Опис

 • 4 HighSpeed полиња за готвење
 • Класичен оквир,инокс
 • Матирана стаклокерамика
 • Дигитален дисплеј TopControl
 • Електроникo управување
 • Заклучување за заштита од деца
 • Сигурносно исклучување
 • Главен прекинувач
 • Индикатор за останата топлина за секое поле за кување
 • Полиња за готвење:
 • PL 14,5 cm 1,2 kW
 • SL 18 cm 2,0 kW
 • SD 14,5 cm 1,2 kW
 • PD 21 cm 2,2 kW
 • Приклучна снага: 6,6 kW
 • Димензии:ш/д 58,3 / 51,3 cm
 • Димензии за вградување ш/д: 56 / 49 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.