-12%

BOSCH Вградна рерна HBG 675BB1

– Распон на температура: 30 ° C – 300 ° C
– Капацитет: 71 l
– Енергетска класа: A+
– 13 програми за печење


59,500.00 ден 52,360.00 ден

Спореди

Опис

 • Аутопилот
 • TFT со рамно прикажување на текст
 • Инфо копче
 • Електронски саат
 • Електронска регулација на температура од 30 ° C – 300 ° C
 • Халогенско внатрешно осветлување, може и да се изгаси
 • 13 програми: 4D врел воздух, + hot air нежно, горно/долно печење, горно/долно печење Eco, инфра грил, голем грил, мал грил, пица програм, долно печење, нежно печење, одмрзнување, загревање на грана, одржување на топлина
 • Брзо загревање
 • Волумен: 71 l
 • XXLpro рерна со TitanEmail
 • Самочистечка технологија (Пирулиза)
 • Стаклена внатрешност на вратата
 • Заштита за деца
 • Енергетска класа: A +
 • Потрошувачка на ел. енергија во конвенционален циклус: 0.87 kWh
 • Потрошувачка на ел. енергија во состојба на рециркулација: 0.69 kWh
 • 1 x решетка за печење, 1 x комбинирана, 1 x универзално тавче
 • Димензии (ВxШxД): 595 x 594 x 548 mm
 • Вградни димензии (ВxШxД): 595 mm x 560 mm x 550 mm
 • Должина на кабел: 120 cm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.