-15%

BOSCH Вградна рерна HBG 2780S0

– Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
– Волумен на рерната: 71 литар
– Целосно стаклена внатрешна страна на вратата
– Пиролитски чистење-100% чиста рерна без користење на хемикалии


43,750.00 ден 37,200.00 ден

Спореди

Опис

 • HBG2780S0 e А класа, seria 6 мултифункционална 3D рерна со AutoPilot 30 и 10 начини на загревање
 • Вид на работа на рерната / греење:
  Горно/долно загревање-стандардно печење
  3D циркулација на топол воздух
  Нежен топол воздух
  Долно загревање-прикладно за допекување од долната страна
  Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчинња месо (grill)
  Скара со голема површина-прикладно за голема количина на хранаПица (опција за печење пица)
  Константно одржување на температурата на веќе припремените јадења
  Специјално Готвење на ниска темература
  Вентилатор за ладење по потреба
  Одмрзнување
 • Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
 • Волумен на рерната: 71 литар
 • Целосно стаклена внатрешна страна на вратата
 • Пиролитски чистење-100% чиста рерна без користење на хемикалии
 • Држач за галантеријата, 1 x универзална тава и 1 х решетка
 • Една телескопска водилка која може да се прилагоди на повеќе нивоа
 • AutoPilot 30: 30 aвтоматски програми за готвење со загарантирано задоволство
 • Електронски програмски часовник: вклучување-исклучување,аларм и време
 • Внатрешноста на рерната е осветлена
 • Автоматскo брзо загревањеSoftclose – мекo затворање,/мекo отворање
 • Прибор кој следува со рерната: Држач за галантеријата, 1 x универзална тава и 1 х решетка
 • LED осветлување на панелот за управување
 • Pop-up копчиња за управување
 • Внатрешност на рерната: Granit емајл
 • Рачка со професионален изглед
 • Ладна врата врата-температура стакло најмногу 30°C
 • Заштита на вклучување на рерната од деца
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.