-12%

BOSCH Вградна плотна со аспиратор PVQ 731F15E

– PVQ731F15E e seria 6 индукциска плоча со вграден аспиратор
– 4 индукциски зони,од кои двете се во CombiZone
– MoveMode:(2 нивоа)
– Без рамка (целосно рамна), напред facette брусена ивица без лајсна


147,400.00 ден 129,730.00 ден

Спореди

Опис

 • PVQ731F15E e seria 6 индукциска плоча со вграден аспиратор
 • 4 индукциски зони,од кои двете се во CombiZone
 • MoveMode:(2 нивоа)
 • Без рамка (целосно рамна), напред facette брусена ивица без лајсна
 • Енергетска класа B
 • Целосно интегриран аспиратор за високи перформанси
 • Систем за вентилација со 9 електронски контролирани нивоа и 2 нивоа на засилување
 • Автоматско вклучување на системот за вентилација кога се користи зона за готвење
 • Автоматско одложено исклучување по готвењето за да се отсранат преостанатите мириси
 • При највисок нормален степен на работа 500 m³ / h;
 • При највиско интензивен степен на работа 615 m³ / h
 • Бучавост при највисок нормален степен на работа: 41 dB
 • Бучавост при највисок интензивен степен на работа: 68 dB
 • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
 • Заштита за деца-сигурносна брава
 • Сигурносно исклучување
 • Индикатор за вклучување
 • Аспираторот е отпорен на топлина од стакло керамички елементи за слободно движење на приборот за готвење
 • Деловите од аспираторот се расклопуваат и можат да се перат во м. за садови
 • Целосна гаранција на производот од 24 мес.
 • Напомена: Потребен е конектор
 • HEZ9VRUD0 e задолжителен додаток за PVQ731F15E и PXX875D67E „Plug ‘n Play“

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.