-12%

BOSCH Вградна плотна PVS 651FB5E

– 4 индукциски зони за готвење со автоматско препознавање на тавите
– PowerMove – две зони со различна температура за готвење кои се активираат со допир од садот
– CombiZone
– 17 нивоа на моќност


42,390.00 ден 37,300.00 ден

Спореди

Опис

 • PVS651FB5E е seria 6 индукциска плоча со CombiZone
 • Дизајн: u-facette елегантен, атрактивен дизајн со брусени ивици без лајсна
 • DirectSelect: директни и едноставни slider команди на саканата зоната за готвење
 • CombiZone: повеќе флексибилност со комбинирање на две зони за готвење
 • ReStart-Тајмер со функција за исклучувањефункција,плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече
 • PowerBoost функција: до 50% повеќе моќност,заштедува до 35% време на загревање
 • 4 индукциски зони за готвење со автоматско препознавање на тавите
 • PowerMove – две зони со различна температура за готвење кои се активираат со допир од садот
 • CombiZone
 • 17 нивоа на моќност
 • Потрошувачка на ел.енергија со индикатор
 • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
 • Индикатор за вклучување
 • Заштита за децата-сигурносна брава
 • Вградни димензии (VxŠxD): 51 mm x 560 mm x 490 mm
 • Димензии (ŠxD): 592 mm x 522 mm
 • Вклучен кабел
 • Моќност 6.9 KW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.