-15%

BOSCH Вградна плотна PUE 611BB2E

 • Индукциска плоча
 • Без оквир
 • Boost функција
 • Приклучна сила: 4,6 kW29,250.00 ден 24,860.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Индукциска,без оквир
 • 4 индукциски полиња за готвење:
  – 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (Макс.моќност 3.1 kW);
  -1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (Макс.моќност 3.1 kW);
  -1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (Макс.моќност 2.2 kW);
  -1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (Макс.моќност3.7 kW)
 • Подесување на снага: 17 степени
 • QuickStart функција
 • ReStart функција
 • Boost функција
 • Дигитален дисплеј TopControl
 • Електронски програмски тајмер со функција за исклучување и потсетник за секоја рингла за готвење
 • PowerBoost функција за сите рингли
 • Регистрација на големината на дното на садот
 • PowerManagement функција
 • Сигурносно исклучување
 • Заклучување за безбедност кој ги заштитува децата
 • Дигитален двостепен индикатор на преостанатата топлина на секоја рингла
 • Главен прекидач
 • Приклучен кабел : 1,1 m
 • Минимална дебелина на панел: 30 mm
 • Приклучна сила: 4,6 kW
 • TouchSelect: избор на сакано поле за готвење и едноставно поставување на саканото ниво на јачина
 • Димензии: (в x ш x д ): 560 x 500 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.