-15%

BOSCH Вградна плотна PKN 651FP1E

 • Заштита од деца
 • Приклучна сила : 8,3 kW
 • 4 полиња за готвење HighSpeed
 • Дигитален дисплеј TopControl25,630.00 ден 21,780.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка
 • 4 полиња за готвење HighSpeed од кои
  -1 двокружна
  -1 овално се шири
 • Поле за готвење кое се шири преку сензорското дугме
 • Без рамки, полирани ивици
 • ReStart функција
 • Дигитален дисплеј TopControl
 • Подесување на снага: 17 степена
 • Електронски програмски тајмер со функција за исклучување и потсетник за секоја рингла за готвење
 • Приказ за потрошувачка на енергија
 • Заштита од бришење
 • Power Boost функција
 • Сигурносно исклучување
 • Заштита од деца
 • Индикатор за напојување
 • Главен прекидач
 • Минимална дебелина на панел: 20 mm
 • Приклучна сила : 8,3 kW
 • Димензии: (в x ш x д ): 592 x 522 mm
 • Димензии за вградување (в x ш x д ) : 45 x 560 x 490 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.