-21%

BOSCH Вградна плотна PKN 645BA1E

– Електронски програмски часовник со функција за исклучување и потсетник за секоја плоча за готвење
– Индикатор за преостаната топлина
– Child lock


22,730.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на уред: Built-in
 • Тип на плотна: Ceramic
 • Тип на површина: Glass-ceramic
 • Број на горилници / зони за готвење: 4
 • Број на електрични зони за готвење: 4
 • Боја на производот: Црна
 • Вграден дисплеј
 • Експресен горилник/зона за готвење (W): 1200 W
 • Simmer burner/cooking zone shape: Round
 • Дијаметар на Експресниот горилник/зона за готвење (mm): 14.5 cm
 • Регуларен горилник/зона за готвење (W): 2000 W
 • Облик на зоната за готвење: Round
 • Дијаметар на Регуларниот горилник/зона за готвење (mm): 18 cm
 • Голем горилник/зона за готвење (W): 2200 W
 • Облик на големата зона за готвење: Round
 • Дијаметар на Големиот горилник/зона за готвење (mm): 21 cm
 • Екстра голем брз горилник/зона за готвење (W): 2600 W
 • Дијаметар на Екстра големиот брз горилник/зона за готвење (mm): 26.5 cm
 • Frame type: Full trim
 • Frame colour: Stainless steel
 • Сертификација: CE, VDE
 • Број на нивоа на јачина: 17
 • Тип на контроли: На Допир
 • TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
 • RoasterZone: дополнителна зона за готвење што може да ја вклучите кога користите големи садови, на пр. тави за печење
 • ReStart-функција,плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече
 • Електронски програмски часовник со функција за исклучување и потсетник за секоја плоча за готвење
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Child lock
 • Автоматско исклучување (Auto power off)
 • Приклучна моќност (W) (електрична): 7500 W
 • AC влезен напон (V): 220 – 240
 • AC влезна фреквенција (Hz): 50/60
 • Широчина (mm): 583 mm
 • Длабочина (mm): 513 mm
 • Висина (mm): 48 mm
 • Тежина: 8 kg
 • Широчина на инсталациониот простор (mm): 56 cm
 • Installation compartment depth (min): 49 cm
 • Длабочина на инсталациониот простор (max): 50 cm
 • Висина на инсталациониот простор (mm): 4.8 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.