-12%

BOSCH Вградна плотна PKF 645CA1E

 • Вградна плоча со инокс рам
 • 9 нивоа за подесување на силата
 • 4 HighSpeed полиња за готвење
 • Дугмиња за управување од десна страна

15,380.00 ден 13,530.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка плоча
 • Боја : црна
 • 9 нивоа за подесување на силата
 • 4 HighSpeed полиња за готвење,од тие 1 е со два круга
 • Дугмиња за управување ,на десната страна
 • Приклучна снага: 6,6 kW
 • Димензии:ш/д 58.3×51.3 cm
 • Димензии за вградување ш/д: 48 мм x 560 мм x 490 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.