-12%

BOSCH Вградна плотна PKF 645B17E

 • Заклучување за заштита од деца
 • Приклучна сила : 6,6 kW
 • 4 HighSpeed полиња за готвење
 • Дигитален дисплеј20,440.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • 4 HighSpeed полиња за готвење,од тие 1 е со два круга
 • Класичен оквир,инокс
 • Додатна заштитна превлака на стаклокерамиката(мат)
 • Сензорско управување TouchControl
 • Дигитален дисплеј Тоp control
 • 17 нивоа за подесување на силата
 • Електроника за кување
 • Заклучување за заштита од деца
 • Сигурносно исклучување
 • Главен прекинувач
 • Двостепен дигитален индикатор за останата топлина за секое поле
 • Минимална дебелина на работната површина 20 мм
 • Полиња за готвење:
 • PL 14,5 cm ;1,2 kW
 • SL 18 cm ;2,0 kW
 • SD 14,5 cm ;1,2,kW
 • PD 12/21 cm; 0,75/2,2 kW
 • Приклучна сила : 6,6 kW
 • Димензии: в/ш/д 51×575 / 505 mm
 • Димензии за вградување в/ш/д:47/ 560 / 490mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.