-21%

BOSCH Вградна плотна PKF 375FP1E

 • Сензорско управување
 • Дигитален дисплеј
 • Сигурносен клуч за деца
 • Сила 3,2 kw22,740.00 ден 17,899.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка вградна плоча на сензор, 30 см
 • Брусени ивици со метални лајсни од страните
 • Сензорско управување Direct select
 • Дигитален дисплеј Top control
 • Електронски програмски часовник со функција на исклучување
 • 2 High speed грејни зони од кои една е продолжена
 • 9 степени на сила
 • Сила 3,2kw (1200W 2000W)
 • Дигитален двостепен индикатор за преостанатата топлина
 • Сигурносен клуч за деца
 • Димензии : 527×306 (mm)
 • Тежина : 5 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.