-12%

BOSCH Вградна плотна PKE 652CA1E

 • Вградна бела плоча со брусени рабови
 • 9 нивоа за подесување на силата
 • 4 HighSpeed полиња за готвење
 • Дугмиња за управување21,600.00 ден 18,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Стаклокерамичка плоча
 • Боја : бела
 • 9 нивоа за подесување на силата
 • 4 HighSpeed полиња за готвење
 • Дугмиња за управување ,на десната страна
 • Дизајн: u-facette елегантен, атрактивен дизајн со брусени ивици без лајсна
 • Приклучна снага: 6,6 kW
 • Димензии:ш/д 58.3×51.3 cm
 • Димензии за вградување ш/д: 48 мм x 560 мм x 490 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.