-12%

BOSCH Вградна плотна PKE 645FP1E

– Timer
– Електронски часовник со функција за исклучување и потсетник за секоја од плочите
– Боја Црна/inox
– Димензии (ŠxVxD) 583 x 513 mm


19,250.00 ден 16,940.00 ден

Спореди

Опис

 • Независна стаклокерамичка плотна
 • DirectSelect: директен, едноставен избор за посакуваната зона за готвење, јачина и дополнителни функции
 • 4 HighSpeed полиња за готвење
 • Подесување на моќноста: 17 степени
 • ReStart функција
 • Дигитален дисплеј TopControl
 • Приказ на потрошена енергија
 • Сигурносно исклучување
 • Сигурносна брава која штити деца
 • Дигитален индикатор на преостаната топлина во секое поле
 • Моќност 6,9 kW
 • Timer
 • Електронски часовник со функција за исклучување и потсетник за секоја од плочите
 • Боја Црна/inox
 • Димензии (ŠxVxD) 583 x 513 mm
 • Мин. дебелина на пултот: 20 mm
 • Вградни димензии (ŠxVxD) 56 x 4.8 x 49 cm
 • Тежина 7 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.