-15%

BOSCH Вградна плотна PBY 6C5B80Q

 • Комбинирана инокс плоча
 • 3 плински полиња и 1 електрична плоча
 • Термоелектричен осигурувач
 • Палење со една рака10,880.00 ден 9,250.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна плотна
 • Комбинирана инокс плоча
 • 3 плински полиња за готвење ( големо, обично и мало) , и 1 електрична плоча
 • Број на места за готвење, кои можат да се користат истовремено
 • Палење со една рака
 • Челични носачи на садовите
 • Термоелектричен осигурувач кој го спречува истекувањето на гасовите
 • Должина на кабелот 100 cm
 • Полиња за готвење:
 • Напред лево 3 kW
 • Назад лево електрична плоча за готвење 1 kW
 • Назад десно 1,7 kW
 • Назад десно 1 kW
 • Приклучна сила: 1 kW
 • Сила на гасот 5700 W
 • Димензии (ШxВxД) 43 x 58 x 51 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.