-12%

BOSCH Вградна индукциска плотна PIF 672FB1E

– PowerBoost функција: до 50% повеќе моќност,заштедува до 35% време на загревање
– 4 индукциски зони за готвење со автоматско препознавање на тавите
– CombiZone
– Димензии (mm) 51 x 606 x 527 mm


52,270.00 ден 45,990.00 ден

Спореди

Опис

 • PIF672FB1E е seria 6 индукциска плоча со RoasterZone
 • Брусен преден раб со странични лајсни
 • DirectSelect: директни и едноставни slider команди на саканата зоната за готвење
 • RoasterZone: дополнителна зона за готвење што може да ја вклучите кога користите големи садови, на пр. тави за печење
 • ReStart-функција,плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече
 • PowerBoost функција: до 50% повеќе моќност,заштедува до 35% време на загревање
 • 4 индукциски зони за готвење со автоматско препознавање на тавите
 • CombiZone
 • Димензии (mm) 51 x 606 x 527 mm
 • 17 нивоа на моќност
 • Потрошувачка на ел.енергија со индикатор
 • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
 • Индикатор за вклучување
 • Заштита за децата-сигурносна брава

  Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.