-16%

BOSCH Вградна фурна HBN 531S1F

 • 8 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Заклучување за заштита од деца
 • Приклучна сила: 3,65 kW

23,350.00 ден 19,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна фурна
 • Боја црна со црно стакло
 • Енергетска класа А
 • Осветлување на рерната
 • Електроника со приказ на симболите
 • Електронски програмски саат, аларм, исклучување, и приказ на дневното време
 • Тип на рерна мултифункциска рерна (8 методи за греење : горно / долно греење , долно греење, топла циркулација на воздухот , скара со циркулација на топол воздух , скара големоповршинскa  , малоповршинскa скара , одмрзнување, спремање на пица )
 • Каталитички облоги на страните
 • Внатрешност со XXL големина од гранит емајл, со запремнина (67 l)
 • Потполно стаклена внатрешна страна на вратата
 • Заклучување за заштита од деца
 • Дугмиња на вовлекување
 • Брзо загревање
 • Вентилатор за ладење
 • Потрошувачка при конвенционално греење 0,85 kWh
 • Тежина 34 кг
 • Прибор
 • 1х унирвезален лим за печење
 • 1х решетка
 • Приклучна сила: 3,65kW
 • Димензии:в/ш/д: 595 x 595 x 548 mm
 • Димензии за вградување:в/ш/д: 575-597 x 560x 550 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.