-12%

BOSCH Вградна фурна HBG 5370S0

 • Боја: инокс
 • 7 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Заклучување за заштита од деца

30,680.00 ден 26,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: инокс
 • 7 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Заклучување за заштита од деца
 • Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
 • Волумен: 71 л
 •  AutoPilot 10 (10 автоматски програми)
 • XXL рерна со внатрешни ѕидови од GraniteEmail
 • LCD екран
 • Визуелна контрола на температурата
 • Електронски програмски часовник:
  -вклучено, исклучено, аларм, прикажување на времето
 • Целосно стакло внатре во вратата
 • Врата на рерната со SoftClose
 • Енергетска класа : А
 • Номинална снага: 3,4 kW
 • Димензии (В x Ш x Д): 59,5  x 59,4 x 54,8 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.