-15%

BOSCH Вградна фурна HBF 113BS1

 • Боја: инокс
 • 5 функции
 • 3D циркулација на топол воздух
 • Волумен на рерната: 66 литри25,500.00 ден 21,670.00 ден

Спореди

Опис

 • Мултифункциска вградна рерна
 • А класа
 • Боја: Инокс
 • 5 функции
 • Горно/долно загревање-стандардно печење
 • 3D циркулација на топол воздух
 • Долно загревање-прикладно за допекување од долната страна
 • Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчиња месо (grill)
 • Скара со голема површина-прикладно за голема количина на храна
 • Вентилатор за ладење по потреба
 • Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
 • Волумен на рерната: 66 литри
 • Целосно стаклена внатрешна страна на вратата
 • Држач за галантеријата, 1 x универзална тава и 1 х решетка
 • Електронски програмски часовник: вклучување-исклучување,аларм и време
 • Внатрешноста на рерната е осветлена (халогено)
 • Автоматскo брзо загревање
 • Заштита на вклучување на рерната од деца
 • Димензии595 x 594 x 548 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.