-12%

BOSCH Вградна фурна HBA 573BS0

 • Боја: инокс
 • 5 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Пирулиза
Достапност:

Нема на залиха

40,500.00 ден 35,640.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: инокс
 • 5 начини на греење
  -3D топол воздух,
  -Горно / пониско загревање,
  -Скара со циркулација на воздухот,
  -Голема површина на греење,
  -Благo топол воздух
 • Вовлечени копчиња
 • Пирулиза
 • Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
 • Волумен: 71 л
 • Контрола преку LED дисплеј
 • Енергетска класа : А
 • Стаклена внатрешна врата
 • Должина на кабелот за напојување: 120 см
 • Номинална снага: 3,6 kW
 • Димензии (В x Ш x Д): 59.5 x 59.4 x 54.8 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.