-12%

BOSCH Вградна фурна HBA 513BB0

 • Боја: црна
 • 5 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Заклучување за заштита од деца

28,400.00 ден 24,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • 5 начини на греење:
  -3D топол воздух,
  -Горно / пониско загревање,
  -Скара со циркулација на воздухот,
  -Голема површина на греење,
  -Благo топол воздух
 • Заклучување за заштита од деца
 • Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
 • Вовлечени копчиња
 • Додатоци:
  -1 x Скара,
  -1 x Универзална плоча за печење
 • Потполно стаклена внатрешна страна на вратата
 • Волумен: 71 л
 • XXL рерна со внатрешни ѕидови од GraniteEmail
 • Контрола преку LED дисплеј
 • Електронски програмски часовник
 • Класично отворање
 • Брзо затоплување
 • Халогенско осветлување
 • Вентилатор за ладење
 • Хоризонтална рачка
 • Енергетска класа : А
 • Потрошувачка на електрична енергија по циклус во конвенционален режим: 0,97 kWh
 • Потрошувачка на електрична енергија по циклус во турбо конвенционален режим: 0,81 kWh
 • Број на области за печење: 1
 • Должина на кабелот за напојување: 120 см
 • Номинална снага: 3,4 kW
 • Димензии (В x Ш x Д): 59,5  x 59,4  x 54,8 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.