-15%

BOSCH Вграден фрижидер KIV 87VFF0

– Енергетска класа F
– Волумен на ладилник 209 l
– Волумен на замрзнувач 63 l
– Вкупен волумен 272 l


49,900.00 ден 42,410.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класа F
 • Волумен на ладилник 209 l
 • Волумен на замрзнувач 63 l
 • Вкупен волумен 272 l
 • Капацитет на замрзнување 3 kg/24 h
 • Време на чување на намирниците без електрична енергија 26 h
 • Број на полици од сигурносно стакло: 5 (4 подесиви по висина)
 • Број на полици на вратата: 5
 • MultiBox проѕирна фиока за овошје и зленчук
 • 3 садови за јајца
 • Сад за мраз
 • LED осветлување
 • Приклучна моќност 90 W
 • Бучност 38 dBA
 • Димензии (ŠxVxD) 56 cm x 177,5 cm x 55 cm
 • VarioZone – Подесиви полици во замрзнувачот од сигурносно стакло
 • Број на фиоки во замрзнувачот: 2 од тие 1 е BigBox
 • FreshSense – константна температура благодарејќи на технологијата со интелигентен сензор
 • Електронска регулација на температура со LED приказ
 • Супер замрзнување со автоматика
 • Автоматско одмрзнување на ладилникот
 • LowFrost: поретко одмрзнување на замрзнувачот
 • Компресори: 1
 • Климатска класа: SN-T

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.