-12%

BOSCH Вграден фрижидер KIN 86VSF0

– Енергетска класa: F
– Потрошувачка: 222 kWh годишно
– Вкупен волумен: 254 l
– Бучност: 39 dB(A) re 1 pW


62,380.00 ден 54,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Енергетска класa: F
 • Потрошувачка: 222 kWh годишно
 • Вкупен волумен: 254 l
 • Бучност: 39 dB(A) re 1 pW
 • Климатска класа SN-ST
 • LED осветлување
 • Електронско ракување и подесување на температура со дигитален приказ
 • FreshSense – константна температура со помош на интелигентна сензорска технологија
 • Ладилник: 187 l
 • Број на полици од сигурносно стакло: 4, од тие подесиви по висина 3
 • Број на полици на вратата: 4
 • MultiBox: прозирна фиока со брановидно дно, идеална за чување на зеленчук и овошје
 • Димензии (V x Š x D): 177 x 54 x 55 cm
 • Вградни димензии (V x Š x D): 177.5 x 56 x 55 cm
 • Приклучна сила: 90 W
 • Напон: 220-240 V
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.